Forum despre caini
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumul despre caini!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  BlogBlog  

 

 Tina, catelusa cu ulcer - rog ajutor

In jos 
AutorMesaj
luciamanta
New member,new world
New member,new world



Numarul mesajelor : 1
Puncte : 3
Data de inscriere : 14/11/2010

Tina, catelusa cu ulcer - rog ajutor Empty
MesajSubiect: Tina, catelusa cu ulcer - rog ajutor   Tina, catelusa cu ulcer - rog ajutor EmptyDum Noi 14, 2010 2:16 pm

Buna ziua, oameni buni. Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: am o catelusa care in ianuarie, anul acesta a facut ulcer. I-au fost administrate perfuzii, antibiotice, vitamine, regim alimentar. De 2 zile tot ce mananca vomita. Nu poate retine mancarea in stomacel. A facut si putina diaree. Nu stiu ce sa ii dau sa mai manance, astfel incat, catelusa sa poata manca fara probleme. I-am dat orez fiert, i-am dat conserva de la Hills i/d, si tot vomita. I-am dat putin lapte si l-a vomitat. Maine o sa merg la doctor cu ea, dar pana maine, va rog sa ma sfatuiti ce anume as putea sa-i dau de mancare. Astept cu interes si nerabdare un raspuns. Multumesc frumos.
Sus In jos
 
Tina, catelusa cu ulcer - rog ajutor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ajutor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum despre caini :: Animale-
Mergi direct la: